.

.

.

trarbgzh-CNenfrrues

Kurumsal

 

2007 yılında kurulan ve Türkiye’nin metal konusunda en önemli platformu olan AYTEKSA METAL, birlikte çalıştığı markalar için yürüttüğü proje stratejilerinde kaliteli üretime her zaman önem vermiştir. Marka ve müşteri ilişiklerini analiz ederek, kullanıcı ve teknoloji algoritmalarına uygun bir içerik stratejisi ile çalıştığı markalara en iyi hizmeti vermektedir.

AYTEKSA METAL çalışma ortakları sayesinde tamamen özgün ve yaratıcı üretim hazırlayıp, verdiği hizmet ile memnuniyeti en yükseğe taşımayı ilke edinmiştir. Şirketin ihtiyaç analizi yapıldıktan sonra, uzman içerik kadrosu sayesinde proje ve üretim çalışması başlatılır. Şirketin çalışmaları devam ettiği sürece her zaman özgün içeriklerle proje ve üretim çalışmasına devam edilir.

AYTEKSAMETAL’de her zaman her bütçeye uygun proje ve üretim çalışma seçenekleri bulunmaktadır.

AYTEKSA METAL, which was established in 2007 and which is one of the most important platforms of Turkey in the metal sector, always laid emphasis on quality production within the scope of the projects that it has undertaken for trademarks, with which it collaborates. The firm provides optimum level of service to trademarks, with which it collaborates, by analysing trademark and customer relations and by adopting a content strategy consistent with user and technology algorithms. 

AYTEKSA METAL prepares completely unique and creative products thanks to its business partners, and adopted it as a principle to optimize satisfaction by the quality of its services. Thanks to specialized content personnel of the company, project and production works are initiated after making needs analysis. Project and production works are conducted based on unique contents as long as the company continues to work on the same.

AYTEKSA METAL always offers affordable project and production options.

İletişim

Karadenizliler Mah. Barboros Cad. 90/2 / İzmit/KOCAELİ

+90 262 335 00 95

+90 532 137 24 20

info@ayteksadoor.com

Pzt-Cmts: 9:00 - 18:00

Hakkımızda

2007 yılında kurulan ve Türkiye’nin metal konusunda en önemli platformu olan AYTEKSA METAL, birlikte çalıştığı markalar için yürüttüğü proje stratejilerinde kaliteli üretime her zaman önem vermiştir. Devamını Oku...