.

.

.

trarbgzh-CNenfrrues

Teknoloji

PARMAK İZİ SİSTEMLERİ

Kapının dış yüzüne ankastre olarak yerleştirilmiş pramak izi okuma modülü 500DPI optik okuyucu sensör yoluyla çalışmaktadır. 3 tanesi yetkili (master) parmak olmak üzere toplam 1900 parmak izini hafızasında tutabilen bu cihaz, kullandığı parmak izi değerlendirme algoritmasıyla dünya çapında ödül almıştır. Yeni parmak izi öğrenme ve parmak izi tanıma işlemlerini bir saniyeden daha az sürelerde yapabilmesiyle öne çıkan modül, diğer parmak izi mödüllerinin tanımakta güçlük çektiği çoçuk parmakları, yaşlı parmakları ve bayan parmaklarında çizdiği yüksek performans eğrisiyle de dikkatleri üzerine topluyor.

 

UZAKTAN KUMANDA SİSTEMLERİ

Daire sahipleri sistemi parmak izinin yanında uzaktan kumanda ile de kontrol edebilecek. Telekominikasyon kurulumu onaylı 433,92 Mhz'de çalışan uzaktan kumandaları, değişken (rollding) kod teknolojisiyle üretiliyor. Bu teknoloji, kumandanın her kullanılışında farklı bir kod göndermesini sağlıyor. Bu sayede kumdanın gönderdiği kod kötü niyetli kişilerce çalınırsa bile aynı kodla cihaz bir daha çalışmayacağı için çalınan kod hiçbir işe yaramıyor.

Uzaktan kumandanın butonlarına yanlışlıkla basılaması durumunda dairenin kapısının açılmaması için, uzaktan kumandaların çalışması kapı üzerinde bulunan aktivasyon butonuna aktivasyon butonuna basma şartına bağlanmış durumda.

 

ALARM SİSTEMLERİ

Sistemle tamamen entgre olarak çalışan alarm sistemi, kapıya ekstra güvenlik sağlıyor 90 dB (30 cm. 'den) ses şiddetiyle uyarı verebilen bu sistem, uzaktan kumanda ve parmak izi ile kontrol ediliyor. Kapının yetkisiz olarak açılması durumunda aktif olan bu alarm sistemi, yüksek ses şiddetiyle bir hayli caydırıcı oluyor.

 

  • Üç farklı kontrol imkanı / Three diffrent control alternatives 
  • Manuel (anahtarla) kontrol / Manuel (key) control
  • Uzaktan kumanda ile kontrol / Remote control 
  • Parmak izi ile kontrol / Finger print control

İletişim

Karadenizliler Mah. Barboros Cad. 90/2 / İzmit/KOCAELİ

+90 262 335 00 95

+90 532 137 24 20

info@ayteksadoor.com

Pzt-Cmts: 9:00 - 18:00

Hakkımızda

2007 yılında kurulan ve Türkiye’nin metal konusunda en önemli platformu olan AYTEKSA METAL, birlikte çalıştığı markalar için yürüttüğü proje stratejilerinde kaliteli üretime her zaman önem vermiştir. Devamını Oku...